Minecraft Bedrock Edition

Minecraft Bedrock Edition Apk İndir v1.21.0.21


Minecraft APK Pocket Edition oyunu, oyuncuların hayatta kalma veya macera dolu farklı türlerdeki  zorlukları deneyebileceği farklı modlara sahip bir oyundur. Oyuncular farklı noktalarda çetelere ve patronlara karşı savaşmak zorundalar. Minecraft’ın büyük ölçüde tutkulu bir topluluğu var ve her zorluktan keyif alan oyuncular oyunda önlerine çıkıyor.

Minecraft Bedrock Edition APK indir çünkü android cihazlarda oynamayı seven oyuncular için harika bir deneyim. Minecraft’ın bu sürümüne başlayın ve uzun süreli geliştirilmiş oyunun keyfini çıkarın.

Oyun detayları aşağıdaki gibidir.

Minecraft Bedrock Editon APK İndir

Minecraft bedrock edition apk sürümü, popüler Java sürümünden sonra gelen Minecraft’ın güncellenmiş sürümüdür. Mojang Studios, Xbox Game Studios tarafından geliştirildi ve şu anda milyonlarca oyuncu tarafından popüler bir şekilde oynanıyor. Minecraft’ın bu sürümünün temel amacı Minecraft java edition apk sürümüyle aynıdır ancak geliştiriciler oyuna ekstra hayatta kalma zorlukları eklediler. Bu sürüm, oyuncuların dünyanın her yerindeki diğer oyuncularla Android, Windows veya Xbox One gibi farklı cihazlarda kolayca iletişim kurabilmesi ve oyun oynayabilmesi için temel bir motora dayanmaktadır.

Hafızayı nasıl kullanır?

Her oyun uygulamasının depolama alanı cihazdan cihaza değişir. Minecraft Bedrock Edition apk indir seçeneğini sunan bu sürüm, uyumluluk açısından şüphesiz Java sürümünden daha iyi bir sürümdür. Oyuncular bu sürümü, ne daha fazla ne daha az depolama alanına sahip favori cihazlarına kolayca indirebilirler. Java sürümü 4 GB bir depolama alanına sahiptir ve en iyi işçilik özelliklerini sunar. Bu sürümü Xbox’ta kullanıyorsanız verilerinizi buluta kaydedebilirsiniz. Yani depolama açısından daha fazla alan gerektirir ancak özel eklentilerle sınırsız özellikler sunar.

Fiyatlandırmayı nasıl yapar?

Minecraft Bedrock, eyaletlere ve bölgelere göre değişen fiyatlara sahip en yeni ve güncellenmiş ücretli sürümdür. Oyuncular bu büyüleyici oyunu Play Store’dan veya Microsoft mağazasından satın alabilirler. Bu sürümün fiyatı 6,99 ila 29,99 ABD Doları arasında değişmektedir. Ücretli bir oyun olduğundan oyuncular sınırsız özelliklerin keyfini çıkarabilir ve satın aldıktan sonra oyunun keyfini çıkarabilirler.

Minecraft Bedrock Edition APK Özellikler

Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Minecraft Bedrock Edition sürümünün heyecan verici ve etkileyici özelliklerini keşfedin.

Çok Oyunculu Oyun Olduğu için Minecraft Bedrock Edition APK İndir

Çok oyunculu, Bedrock sürümünün oyunculara sunduğu en iyi özelliklerden biridir. Bu mod, dünya çapındaki diğer oyuncularla oynamanıza izin verdiği için oyuna daha fazla zorluk katar. Ayrıca arkadaşlarınızı sizinle oynamaya başlamak için davet edebilirsiniz.

Pazar Yeri Var

Pazaryeri bu baskıda sunulan bir başka en iyi özelliktir. Pazarda oyuncular görünümler, haritalar ve hatta doku paketleri gibi farklı öğeleri satın alabilirler. Piyasada farklı içerikler mevcuttur.

Çapraz Platform

Bedrock sürümü yaygın olarak çapraz platform oyunu olarak bilinir. Xbox, Windows 10, Nintendo Switch, iOS ve Android gibi çeşitli platformlar üzerinden arkadaşlarınıza veya dünyanın her yerindeki diğer oyunculara bağlanabilirsiniz.

Diyarlar/Realms

Realm’ler, aslında özel çok oyunculu sunucular olan temel sürüm tarafından sunulan özelliklerdir. Oyuncular arkadaşlarını davet edebilir ve 10 oyuncuya kadar diyarlarda oynayabilir.

İnanılmaz Grafikler ile Minecraft Bedrock Edition APK İndir

Minecraft ana kaya sürümünün grafikleri orijinal Java sürümünden daha gerçekçidir. Daha iyi ışık ve su grafikleriyle oynayabilirsiniz.

Kişileştirilmiş Dünyalar

Oyuncular, temel sürümde istedikleri her şeyi inşa edebilecekleri geniş dünyalar yaratabilirler. Kişiselleştirme açısından, dünya türü ve kurallarına göre çeşitli seçeneklerle dünyanızı özelleştirebilirsiniz.

Oyuna Nasıl Başlanır?

  • Oyunu favori platformunuza yükledikten sonra, başlamak için 3 ila 4 farklı görüş görebilirsiniz. Başlamak için “Oynat”a tıklamanız gerekiyor.
  • Daha sonra 3 seçeneğe sahip bir ekran göreceksiniz: Dünyalar, Arkadaşlar ve Sunucular. Dünyalar kategorisi altında “Yeni Oluştur”a tıklayın.
  • Bu ekranda “Yeni Yarat” sonrasında “Yeni Dünya Yarat” seçeneğine dokunarak kendi yeni dünyanızı oluşturmaya devam edin.
  • Daha sonra karşınıza dünya adı, oyun modu, zorluk, dünya türü gibi ayarlarınızı yapabileceğiniz aşağıdaki gibi bir ekran çıkacak
  • Artık size, istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz, eşya üretebileceğiniz veya yapılar inşa edebileceğiniz yeni bir dünya inşa edecek.

Son Olarak

Son olarak Minecraft Bedrock versiyonunun oyunun çok yönlü ve Minecraft’ın diğer versiyonlarından çok daha iyi bir versiyonu olduğunu söyleyebiliriz. Kendi yarattığınız dünyalarda istediğiniz her şeyi veya her yeri özgürce keşfedebilir ve inşa edebilirsiniz. Pazar yeri, eklentiler, kişiselleştirme, platformlar arası oyun, diyarlar ve hatta gerçekçi grafikler gibi sınırsız özellikler sunar. Minecraft Bedrock sürümü arayanlar için en iyi seçimdir.

FAQs

Yukarıdaki verdiğimiz başlıktan detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Similar Posts