minecraft teleport ve ışınlanma

Minecraft Teleport Kodu ile Nasıl Işınlanırsınız

Minecraft, oyuncuların tam 3 boyutlu öğeler, grafikler, kaynaklar, bloklar, yapılar ve hatta boyutlarla oyun deneyimi yaşayabilecekleri açık dünya 3 boyutlu bir oyundur. Bu oyunda farklı dünyaları, modları ve boyutları keşfedebilir ve sınırsız kaynaklarla orada kolayca işçiliğe başlayabilirsiniz. Farklı versiyonları ve modlarında yaratıcılığınızı ve işçilik becerilerinizi göstermenize olanak tanır. Oyuna veya kelime ışınlanmasına yeniyseniz ve Minecraft’ta nasıl ışınlanacağınızı öğrenmek istiyorsanız bu makaleyle başlayalım.

Minecraft apk, 140 milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanabilen ve her yaştan insana yönelik yaratıcı içerik barındıran bir oyundur. Aynı oynanış ve yaratıcılıkla Minecraft’ın tek oyunculu veya çok oyunculu modunda oynama deneyimini yaşayabilirsiniz. Basitten karmaşığa kadar yapılar inşa etmek için zırh, silah veya diğer madencilik malzemeleri gibi öğelerin işçiliğini yapabilirsiniz. Aynı zamanda Minecraft’ın farklı yerlerini saniyeler içinde ziyaret etmek için bu teknolojik dünyanın bir özelliğini, ışınlanma özelliğini de sunuyor.

Minecraft Teleport Kodu ve ışınlanma

Işınlanma, temel bir ulaşım konseptini barındıran en iyi Minecraft özelliklerinden biridir. Farklı öğeleri veya nesneleri hedeflenen konumlara ışınlamak gibi, farklı varlıkları ve nesneleri bir konumdan diğerine ışınlayabilirsiniz. Oyuncuların ve çetelerin ışınlanması farklıdır ve farklı şekillerde gerçekleşir. Minecraft oyuncularının çoğunun sorduğu soru Minecraft’ta nasıl ışınlanılacağıdır. Çok basit, bugünkü yazımızda oyuncuların cevap alabilmeleri ve ışınlanarak oyun deneyiminin keyfini çıkarabilmeleri için Minecraft’ta nasıl ışınlanacağına dair bilgiler veriyoruz.

Minecraft Teleport Kodu ve Işınlanma Komutları

Nesnelerin ve hatta diğer oyuncuların ışınlanması farklı komutları içerir. Minecraft oyununa yeniyseniz ve ışınlanma kelimesine yeniyseniz, Minecraft’ta ışınlanma nedir ve Minecraft’ta ışınlanma nasıl yapılır hakkında bilgiler veren yazımızı inceleyin.

Farklı şeylerin ışınlanması için farklı ışınlanma komutlarını kullanabilirsiniz ancak hileleri etkinleştiren ilk kişi siz olun. En iyi ışınlanma için, ABC koordinatıyla birlikte /tp komutunu kullanın, böylece tam konuma ışınlanacaksınız. Koordinatları her iki Minecraft sürümünde de bulabilirsiniz: ana kaya ve Java. Minecraft java Edition APK ana kayadayken klavyeden F3 tuşuna basın, “koordinatları göster” seçeneğine tıklayarak farklı koordinatları görebilirsiniz. Minecraft’ta koordinatlarıyla birlikte tam ışınlanma komutu: /tp A B C.

Başka bir oyuncuyu ışınlamak istiyorsanız şu komutu kullanın: /tp @a @s. @s koordinattır.

/tp ~ 62: Sizi sadece deniz seviyesine ışınlar.

Yakındaki bir düşmanı ışınlamak için şu komutu kullanın: /tp @e[type=DüşmanınAdı] @s.

Diğer Boyutlara Minecraft Teleport Kodu ile Nasıl Işınlanırız?

Minecraft’ta ışınlanma farklı komutlarla çok kolaydır. Hatta kendinizi farklı boyutlara veya dünyalara ışınlayabilirsiniz. Boyutlara gelince, orijinal doğma boyutunuz, ilk Minecraft’ınızın başladığı dünyadır. Ağ ve son, Minecraft’ın deneyimlenecek ve oynanacak benzersiz şeyleri barındıran iki çarpıcı boyutudur.

Hatta oyuncular ışınlanma komutuyla bu iki boyut arasında saniyeler içinde ışınlanabiliyorlar. Kendinizi bu boyutlara ışınlamak için şu komutu kullanın: “/execute in DimensionName run tp PlayerName”. Bu komut temel olarak Java sürümüne sahip oyuncular içindir. Bu iki boyutun koordinatları, lav veya dağların olması gibi normal yer üstü dünyasından daha fazladır. Güvende olun ve yukarıda verilen komutu kullanmadan doğru koordinatlara ışınlanabildiğinizden emin olun.

Minecraft Bedrock Edition APK

Similar Posts